| Objednávkový kód | PSI 400 G |
| Cena bez DPH | 16 920 Kč |
| Cena s DPH | 20 473 Kč |

Plynová grilovací deska PSI 400 GI od francouzského výrobce ROLLER GRILL.
| příkon | 2,75 kW |
| připojení | propan-butan (P), zemní plyn (N) |
| počet regulovatelných zón | 1 |
| provedení grilovací plochy | hladké |
| materiál grilovací plochy | nerez |
| rozměr gril. plochy | 400 x 450 mm |
| tloušťka grilovací desky | 4 mm |
| rozměr rozlož. (š.hl.v.) | 410 x 475 x 250 mm |
| váha | 22 kg |
