ROLLER GRILL International

ROLLER GRILL International

Stránky výrobce: www.rollergrill-international.com

Společnost ROLLER GRILL INTERNATIONAL byla založena v roce 1947 ve Francii ve městě Bonneval. Dnes je Roller Grill evropským leadrem ve výrobě a dodávání gastronomického zařízení jako jsou: toastry, multifunkčních trouby, fritézy, vodní lázně, ventilované vyhřívané a chlazené vitríny, kontaktní grily a grilovací plotny, plotny na palačinky, vaflovače, salamandry, udírny, kebab & gyros grily, grily na kuřata a další…

Výroba Roller Grill je zcela automatizovaná pro vyšší produktivitu, flexibilitu a bezproblémovou digitální integraci od návrhů až po výrobu. Vše bylo vytvořeno pečlivým a profesionálním přístupem všech zaměstnanců ve společnosti Roller Grill, produkty jsou navrhovány a vyráběny s ohledem na dodržování vysokých hygienických, bezpečnostních a recyklačních požadavků.  Roller Grill má příslušná schválení pro CE, UL / NSF, ETL, SEMKO, MITI atd. dále pro OEEZ 2002/95/ES a 2002/96/ES ROHS.

S dynamickou obchodní politikou a neutuchajícím smyslem pro inovace a vysokou úroveň kvality, Roller Grill přichází jako jen z hlavních světových výrobců pro bary, hotely restaurace, čerpací stanice ale také vytváření kompletních konceptů pro specializované provozy rychlého občerstvení.

ROLLER GRILL INTERNATIONAL těží z více než 60 let zkušeností v tomto oboru a to díky distribuční síti ve více než 100 zemích na 5 kontinentech celého světa.

Zařízení značky Roller Grill:

  • Distribuuje více než 200 dealerů
  • Více než 20 dealerů pro prodej značky OEM, která je vyráběna v továrně společnosti Roller Grill Int.
  • Více než 50 potravin a distribučních společností nebo franchises
  • Prodejny Cash & Carry ve více než 20 zemích

 

 

Se značkou Roller Grill se můžete setkat na všech renomovaných světových veletrzích gastronomické technologie a na jedinečných francouzských gurmánských setkáních.

Kategorie, ve kterých vám nabízíme produkty tohoto výrobce