VITRÍNA STOLNÍ VYHŘÍVANÁ HD 800 - BÍLÁ
| Objednávkový kód | HD800 W |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 39 440 Kč |
| Cena bez DPH | 1 657,14 € |
| Cena s DPH | 47 722 Kč |
| Objednávkový kód | HD800 W |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 39 440 Kč |
| Cena bez DPH | 1 657,14 € |
| Cena s DPH | 47 722 Kč |
Vitrína stolní vyhřívaná HD 800 od francouzského výrobce ROLLER GRILL.
Kapacita:
Barevné provedení:
Vitrína je dodávána bez gastonádob a bez táců.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 3 000 W |
| počet úrovní | 2 |
| kapacita | 2 x GN 1/1 - 100 |
| rozměr police | 2 x (645 x 490) mm |
| rozměr vnitřní | 665 x 620 x 410 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 785 x 680 x 735 mm |
| váha | 92 kg |
| provedení | bílé |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh