VITRÍNA SKŘÍŇOVÁ CHLADÍCÍ RD 600 FW - BÍLÁ
| Objednávkový kód | P05308A03 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 59 600 Kč |
| Cena bez DPH | 2 504,20 € |
| Cena s DPH | 72 116 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 168,00 Kč |
| Objednávkový kód | P05308A03 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 59 600 Kč |
| Cena bez DPH | 2 504,20 € |
| Cena s DPH | 72 116 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 168,00 Kč |
Vitrína skříňová chladící RD 600 F BÍLÁ od francouzského výrobce ROLLER GRILL.
Vitrína je vybavena:
Barevné provedení:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 420 W |
| objem | 360 l |
| teplotní rozsah | +2 °C až +10 °C |
| počet polic | 5 x pevná police 445 x 455 mm |
| vnitřní rozměr | 520 x 560 x 1200 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 600 x 645 x 1850 mm |
| váha | 150 kg |
| provedení | bílé |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh