GRIL KONTAKTNÍ PREMIUM R - LITINOVÝ
| Objednávkový kód | P06040A01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 19 130 Kč |
| Cena bez DPH | 803,78 € |
| Cena s DPH | 23 147 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 13,55 Kč |
| Objednávkový kód | P06040A01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 19 130 Kč |
| Cena bez DPH | 803,78 € |
| Cena s DPH | 23 147 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 13,55 Kč |
Kontaktní gril PANINI PREMIUM R od francouzského výrobce ROLLER-GRILL.
Grilovací deska:
Standardní vybavení:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 3,4 kW |
| materiál grilovací plochy | litina |
| provedení spodní gril. desky | rýhované |
| provedení horní gril. desky | rýhované |
| grilovací plocha | 360 x 240 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 400 x 475 x 310 mm |
| váha | 24 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh