VITRÍNA SKŘÍŇOVÁ CHLADÍCÍ RD 800 FB ČERNÁ
| Objednávkový kód | P05307A02 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 75 450 Kč |
| Cena bez DPH | 3 170,17 € |
| Cena s DPH | 91 295 Kč |
| Objednávkový kód | P05307A02 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 75 450 Kč |
| Cena bez DPH | 3 170,17 € |
| Cena s DPH | 91 295 Kč |
Vitrína skříňová chladící RD 800 F ČERNÁ od francouzského výrobce ROLLER GRILL.
Vitrína je vybavena:
Barevné provedení:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 440 W |
| objem | 480 l |
| teplotní rozsah | +2 °C až + 10 °C |
| počet polic | 5 x pevná police 665 x 455 mm |
| vnitřní rozměr | 720 x 560 x 1200 mm |
| rozměr (š.hl.v.)* | 800 x 645 x 1850 mm |
| váha | 190 kg |
| barevné provedení | černé |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh