FRITÉZA VÝKONNÁ ELEKTRICKÁ OFSL 16 - objem 16 l - S FILTRACÍ OLEJE
| Objednávkový kód | OFSL 16 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 74 400 Kč |
| Cena bez DPH | 3 126,05 € |
| Cena s DPH | 90 024 Kč |
| Objednávkový kód | OFSL 16 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 74 400 Kč |
| Cena bez DPH | 3 126,05 € |
| Cena s DPH | 90 024 Kč |
Profesionální elektrická výkonná fritéza s filtrací OFSL 16 od francouzského výrobce ROLLER GRILL.
Výkon:
Integrovaný celonerezový automatický filtrační systém oleje uvnitř skříně:
Frizéza je vybavena:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 400 V |
| příkon | 4-8-12 kW |
| počet van | 1 |
| počet košů | 1 |
| obsah oleje | 16 l |
| výkon | 25 kg/hod. |
| rozměr koše | 250 x 305 x 145 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 400 x 700 x 980 mm |
| váha | 49 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| FILTRY PRO FRIZÉZU OFS 16 - 50 KS | F07060 | 1 190 Kč | 3-8 týdnů |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh