DESKA GRILOVACÍ ELEKTRICKÁ PSI 600 E - NEREZOVÁ
| Objednávkový kód | PSI 600 E |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 19 230 Kč |
| Cena bez DPH | 807,98 € |
| Cena s DPH | 23 268 Kč |
| Objednávkový kód | PSI 600 E |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 19 230 Kč |
| Cena bez DPH | 807,98 € |
| Cena s DPH | 23 268 Kč |
Elektrická grilovací deska PSI 600 E od francouzského výrobce ROLLER GRILL.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 3,5 kW |
| počet regulovatelných zón | 2 |
| materiál grilovací plochy | nerez |
| provedení grilovací plochy | hladké |
| rozměr grilovací plochy | 600 x 450 mm |
| tloušťka grilovací desky | 4 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 610 x 475 x 250 mm |
| váha | 29 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh