DESKA GRILOVACÍ ELEKTRICKÁ PED 700 - ČERNÝ EMAIL
| Objednávkový kód | PED 700 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 17 490 Kč |
| Cena bez DPH | 734,87 € |
| Cena s DPH | 21 163 Kč |
| Objednávkový kód | PED 700 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 17 490 Kč |
| Cena bez DPH | 734,87 € |
| Cena s DPH | 21 163 Kč |
Deska grilovací elektrická PED 700 nerezová od francouzského výrobce ROLLER GRILL.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 400 V |
| příkon | 6 nebo 2 x 3 kW |
| počet regulovatelných zón | 2 |
| materiál grilovací plochy | černý email |
| provedení grilovací plochy | hladké |
| rozměr grilovací plochy | 365 x 545 mm |
| tloušťka grilovací desky | 10 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 400 x 700 x 255 mm |
| váha | 30 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh