DESKA GRILOVACÍ PLYNOVÁ PGD 700 - ČERNÝ EMAIL
| Objednávkový kód | PGD 700 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 19 700 Kč |
| Cena bez DPH | 827,73 € |
| Cena s DPH | 23 837 Kč |
| Objednávkový kód | PGD 700 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 19 700 Kč |
| Cena bez DPH | 827,73 € |
| Cena s DPH | 23 837 Kč |
Plynová grilovací deska PGD 700 od francouzského výrobce ROLLER GRILL.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| příkon | 6,4 kW |
| připojení | propan-butan (P), zemní plyn (N) |
| počet regulovatelných zón | 2 |
| provedení grilovací plochy | hladké |
| materiál grilovací plochy | černý email |
| rozměr gril. plochy | 365 x 545 mm |
| rozměr rozlož. (š.hl.v.) | 400 x 700 x 255 mm |
| váha | 30 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| VOZÍK PRO GRILOVACÍ DESKU ŠÍŘE 400 MM - CHPS 400 | Q03008Z01 | 6 690 Kč | 3-8 týdnů | |
| MŘÍŽKA PRO GRIL. DESKY 400 (350x150x55 mm) | 53175 | 470 Kč | 3-8 týdnů |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh