VODNÍ LÁZEŇ BM ECO - STOLNÍ
| Objednávkový kód | BM ECO |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 4 580 Kč |
| Cena bez DPH | 192,44 € |
| Cena s DPH | 5 542 Kč |
| Objednávkový kód | BM ECO |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 4 580 Kč |
| Cena bez DPH | 192,44 € |
| Cena s DPH | 5 542 Kč |
Vodní lázeň stolní BM ECO stolní od francouzského výrobce ROLLER GRILL.
Standartní vybavení:
Standartně dodáváno bez GN.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 1,8 kW |
| kapacita | GN 1/1 |
| rozměr (š.hl.v.) | 695 x 650 x 260 mm |
| váha | 13 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh