GRIL LÁVOVÝ CGS 600 - PLYNOVÝ
| Objednávkový kód | CGS 600 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 18 570 Kč |
| Cena bez DPH | 780,25 € |
| Cena s DPH | 22 470 Kč |
| Objednávkový kód | CGS 600 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 18 570 Kč |
| Cena bez DPH | 780,25 € |
| Cena s DPH | 22 470 Kč |
Gril lávový CES 600 plynový od francouzského výrobce ROLLER GRILL.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 8,6 kW |
| rozměr gril. plochy | 510 x 310 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 600 x 515 x 420 mm |
| váha | 25 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh