VITRÍNA STOLNÍ VYHŘÍVANÁ WD 100 - SAMOOBSLUŽNÁ
| Objednávkový kód | P04050A01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 10 530 Kč |
| Cena bez DPH | 442,44 € |
| Cena s DPH | 12 741 Kč |
| Objednávkový kód | P04050A01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 10 530 Kč |
| Cena bez DPH | 442,44 € |
| Cena s DPH | 12 741 Kč |
Samoobslužná stolní vitrína WD 100 vyhřívaná od francouzského výrobce ROLLER GRILL.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 650 W |
| počet úrovní | 1 |
| kapacita | 1 x GN 1/1 |
| osvětlení | Ne |
| rozměr vnitřní | 540 x 330 x 165 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 590 x 400 x 290 mm |
| váha | 12 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh