VITRÍNA STOLNÍ VYHŘÍVANÁ BMV 3 - S VODNÍ LÁZNÍ
| Objednávkový kód | P04037A01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 27 690 Kč |
| Cena bez DPH | 1 163,45 € |
| Cena s DPH | 33 505 Kč |
| Objednávkový kód | P04037A01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 27 690 Kč |
| Cena bez DPH | 1 163,45 € |
| Cena s DPH | 33 505 Kč |
Pultová vitrína vyhřívaná BMV 3 s vodní lázní od francouzského výrobce ROLLER GRILL.
Dodáváno bez GN.
Vitrína se dodává ve stolním provedení nebo zabudovaná do podstavce
MS 2.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 3 500 W |
| kapacita | 3 x GN 1/1 - 100 |
| osvětlení | Ano |
| rozměr vnitřní | 980 x 535 x 160 mm |
| rozměr vnější | 1024 x 645 x 700 mm |
| váha | 55 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| PODSTAVEC MS 3 PRO BMV 3 | P04039Z03 | 17 350 Kč | 3-8 týdnů |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh