GRIL LÁVOVÝ 140 D - ELEKTRICKÝ
| Objednávkový kód | P04086A02 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 14 720 Kč |
| Cena bez DPH | 618,49 € |
| Cena s DPH | 17 811 Kč |
| Objednávkový kód | P04086A02 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 14 720 Kč |
| Cena bez DPH | 618,49 € |
| Cena s DPH | 17 811 Kč |
Elektrický lávový gril 140 D od francouzského výrobce ROLLER GRILL.
Lávový gril 140 je vybaven:
Standardní vybavení:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 2x 230 V |
| výkon | 2x 2,5 kW |
| počet regulovatelných zón | 2 |
| rozměr gril. plochy | 2 x (230 x 310) mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 640 x 500 x 210 mm |
| váha | 15 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh