PLOTNA NA PALAČINKY CDE 350 - ELEKTRICKÁ
| Objednávkový kód | P06012A01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 24 400 Kč |
| Cena bez DPH | 1 025,21 € |
| Cena s DPH | 29 524 Kč |
| Objednávkový kód | P06012A01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 24 400 Kč |
| Cena bez DPH | 1 025,21 € |
| Cena s DPH | 29 524 Kč |
DVOJITÁ ELEKTRICKÁ PLOTNA NA PALAČINKY CDE 350 od francouzského výrobce ROLLER GRILL.
Lze doobjednat:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 400 V |
| příkon | 6 kW |
| počet plotýnek | 2 |
| materiál grilovací plochy | černý email |
| průměr plotýnky | 350 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 870 x 480 x 240 mm |
| váha | 37 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| OHŘÍVAČ ČOKOLÁDY/OMÁČEK PRO 1 LÁHEV WI/1 | P04084A10 | 7 480 Kč | Skladem | |
| OHŘÍVAČ ČOKOLÁDY/OMÁČEK PRO 2 LÁHVE WI/2 | P04085A01 | 10 280 Kč | 3-8 týdnů | |
| CK 3 CREPERA KIT | P06008Z01 | 2 780 Kč | 3-8 týdnů | |
| STĚRKA NA PALAČINKY, rozměr 18 x 18 cm | 42900-15 | Cena na dotaz | Skladem | |
| STĚRKA NA PALAČINKY, rozměr 18 x 24 cm | 42900-24 | Cena na dotaz | Skladem | |
| OBRACEČKA, 36 x 5 cm | 18519-35 | Cena na dotaz | Skladem | |
| POJÍZDNÝ NEREZOVÝ STŮL MC-03 PRO PLOTNY NA PALAČINKY | MC-03 | 24 490 Kč | 3-8 týdnů | |
| ZÁSOBNÍK NA TĚSTO CHLAZENÝ | BE 1/3 | 7 200 Kč | 3-8 týdnů |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh