HOT DOG S OHŘÍVAČEM PÁRKŮ CS 2 E, 2 TRNY
| Objednávkový kód | P04023A01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 12 640 Kč |
| Cena bez DPH | 531,09 € |
| Cena s DPH | 15 294 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 3,05 Kč |
| Objednávkový kód | P04023A01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 12 640 Kč |
| Cena bez DPH | 531,09 € |
| Cena s DPH | 15 294 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 3,05 Kč |
HOT DOG CS 2 E s ohřívačem od francouzského výrobce ROLLER GRILL.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 0,5 kW |
| provedení | 2 trny s ohřívačem |
| rozměr (š.hl.v.) | 260 x 380 x 395 mm |
| váha | 8 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh