OPÉKAČ/OHŘÍVAČ PÁRKŮ RG 9 B - VÁLEČKOVÝ
| Objednávkový kód | P04027A01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 25 530 Kč |
| Cena bez DPH | 1 072,69 € |
| Cena s DPH | 30 891 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 3,05 Kč |
| Objednávkový kód | P04027A01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 25 530 Kč |
| Cena bez DPH | 1 072,69 € |
| Cena s DPH | 30 891 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 3,05 Kč |
Opékač/ohřívač párků RG 9 od francouzské firmy ROLLER GRILL.
Opékač/ohřívač párků je vybaven:
Lze doobjednat:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 1,1 kW |
| počet válečků | 9 |
| rozměr (š.hl.v.) | 550 x 480 x 245 mm |
| váha | 19 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| ZÁSUVKA NA OHŘEV PEČIVA CB 20 | P04043A01 | 13 450 Kč | 3-8 týdnů | |
| OCHRANNÝ KRYT NEREZOVÝ RG 9 a R 11 | SNG1 | 3 760 Kč | 3-8 týdnů |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh