UDÍRNA FM 3
| Objednávkový kód | P04071Z01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 21 530 Kč |
| Cena bez DPH | 904,62 € |
| Cena s DPH | 26 051 Kč |
| Objednávkový kód | P04071Z01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 21 530 Kč |
| Cena bez DPH | 904,62 € |
| Cena s DPH | 26 051 Kč |
Stolní udírna FM 3 od francouzského výrobce ROLLER GRILL.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 0,25 kW |
| rozměr mřížky | 400 x 800 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 1000 x 410 x 230 mm |
| váha | 18 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh