GRIL NA KUŘATA RBE 80 Q - ELEKTRICKÝ
| Objednávkový kód | P06020A01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 51 610 Kč |
| Cena bez DPH | 2 168,49 € |
| Cena s DPH | 62 448 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 60,00 Kč |
| Objednávkový kód | P06020A01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 51 610 Kč |
| Cena bez DPH | 2 168,49 € |
| Cena s DPH | 62 448 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 60,00 Kč |
Elektrický gril na kuřata RBE 80 Q od francouzského výrobce ROLLER GRILL.
Gril na kuřata RBE 80 Q je vybaven:
Volitelné příslušenství:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 400 V |
| příkon | 4,4 kW |
| kapacita | až 8 kuřat |
| počet špízů | 4 ks |
| počet trubic | 2 |
| rozměr (š.hl.v.) | 940 x 450 x 845 mm |
| váha | 53 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| PODSTAVEC POJÍZDNÝ TS 1 K RBE/RBG 80 a 120 | P05056Z01 | 7 760 Kč | 3-8 týdnů | |
| ŠPÍZ NA KOUSKY MASA (ŽEBÍRKA, DRŮBEŽÍ ČTVRTKY) K RBE/RBG 80 a 120 | B3 | 5 330 Kč | 3-8 týdnů |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh