GRIL NA KUŘATA PANORAMATICKÝ RBE 25 - ELEKTRICKÝ
| Objednávkový kód | P05055A01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 111 780 Kč |
| Cena bez DPH | 4 696,64 € |
| Cena s DPH | 135 254 Kč |
| Objednávkový kód | P05055A01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 111 780 Kč |
| Cena bez DPH | 4 696,64 € |
| Cena s DPH | 135 254 Kč |
Gril na kuřata RBE 25 od francouzského výrobce ROLLER GRILL.
Standardní vybavení:
Volitelné příslušenství:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 400 V |
| příkon | 8,5 kW |
| kapacita | až 25 kuřat |
| počet špízů | 5 ks |
| počet regulovatelných zón | 5 |
| rozměr (š.hl.v.) | 850 x 700 x 850 mm |
| váha | 100 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| SKŘÍŇKA VYHŘÍVANÁ RE 2 K RBE 25 | P05056A01 | 56 450 Kč | 3-8 týdnů | |
| SADA 5 ŠPÍZŮ B1 PRO RBE 25 | B1 | 7 620 Kč | 3-8 týdnů | |
| ROŽEŇ NA VELKÉ KUSY MASA (SELE, JEHNĚ...) K RBE 25 | B2 | 6 110 Kč | 3-8 týdnů |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh