OHŘÍVAČ TALÍŘŮ DESKOVÝ DW 106
| Objednávkový kód | P04062A01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 14 900 Kč |
| Cena bez DPH | 626,05 € |
| Cena s DPH | 18 029 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 3,05 Kč |
| Objednávkový kód | P04062A01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 14 900 Kč |
| Cena bez DPH | 626,05 € |
| Cena s DPH | 18 029 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 3,05 Kč |
Deskový ohřívač talířů DW 106 od francouzského výrobce ROLLER GRILL.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 0,65 kW |
| počet vyhř. zón | 6 |
| rozměr jedné vyhř. zásuvky | 270 x 150 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 400 x 215 x 335 mm |
| váha | 14 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh