VITRÍNA SKŘÍŇOVÁ CHLADÍCÍ RDN 60 FI NEREZ
| Objednávkový kód | P05300A01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 53 990 Kč |
| Cena bez DPH | 2 268,49 € |
| Cena s DPH | 65 328 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 168,00 Kč |
| Objednávkový kód | P05300A01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 53 990 Kč |
| Cena bez DPH | 2 268,49 € |
| Cena s DPH | 65 328 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 168,00 Kč |
Vitrína skříňová chladící RD 60 F NEREZOVÁ od francouzského výrobce ROLLER GRILL.
Vitrína je vybavena:
Barevné provedení:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 1,3 kW |
| objem | 360 l |
| teplotní rozsah | + 2 °C až +10 °C |
| počet polic | 5 x pevná police (kovové rošty) |
| rozměr police | 535 x 495 mm |
| vnitřní rozměr | 545 x 545 x 1170 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 600 x 630 x 1865 mm |
| váha | 188 kg |
| provedení | nerez |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh