TOASTER PRŮBĚŽNÝ CT 3000
| Objednávkový kód | P04018A01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 37 600 Kč |
| Cena bez DPH | 1 579,83 € |
| Cena s DPH | 45 496 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 13,55 Kč |
| Objednávkový kód | P04018A01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 37 600 Kč |
| Cena bez DPH | 1 579,83 € |
| Cena s DPH | 45 496 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 13,55 Kč |
Průběžný toaster CT 3000 od francouzského výrobce ROLLER GRILL.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 3 kW |
| rozměr opékací plochy | 300 x 370 mm |
| výkon | vysoce výkonný |
| výška vstupního otvoru | 7 - 11 cm |
| rozměr (š.hl.v.) | 720 x 470 x 405 mm |
| váha | 21 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| NŮŽ JEMNÉ ZUBATÉ OSTŘÍ - 3 BŘITY | 57099 | Cena na dotaz | Na dotaz |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh