TROUBA MULTIFUNKČNÍ FC 380 - ELEKTRICKÁ
| Objednávkový kód | P02079A01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 16 360 Kč |
| Cena bez DPH | 687,39 € |
| Cena s DPH | 19 796 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 13,55 Kč |
| Objednávkový kód | P02079A01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 16 360 Kč |
| Cena bez DPH | 687,39 € |
| Cena s DPH | 19 796 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 13,55 Kč |
Elektrická konvekční trouba FC 380 od francouzského výrobce ROLLER GRILL.
Trouba je vybavena:
Standartní vybavení:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 2,4 kW |
| počet vsuvů | 5 |
| objem | 38 l |
| rozměr vnitřní | 415 x 350 x 265 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 550 x 540 x 365 mm |
| váha | 21 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| PLECH PEČÍCÍ PRO FC 380 TQ | 15267 | Cena na dotaz | Na dotaz | |
| ROŠT PRO FC 380 | F01075 | Cena na dotaz | Na dotaz |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh