VITRÍNA STOLNÍ VYHŘÍVANÁ WD 780 SN - 2 POLICE
| Objednávkový kód | P04054A02 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 24 020 Kč |
| Cena bez DPH | 1 009,24 € |
| Cena s DPH | 29 064 Kč |
| Objednávkový kód | P04054A02 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 24 020 Kč |
| Cena bez DPH | 1 009,24 € |
| Cena s DPH | 29 064 Kč |
Vyhřívaná stolní vitrína WD 780 SN od francouzského výrobce ROLLER GRILL.
Standardní vybavení:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 1,2 kW |
| počet úrovní | 3 |
| počet polic | 2 ks |
| počet dvířek | 2 |
| rozměr police | 2 x (670 x 433) mm |
| kapacita | 2 x GN 1/1 nebo 2 rošty 400 x 600 mm |
| teplotní rozsah | 20 - 90°C |
| osvětlení | Ano |
| provedení | černé |
| rozměr vnitřní | 750 x 465 x 360 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 780 x 490 x 480 mm |
| váha | 30 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh