VITRÍNA STOLNÍ VYHŘÍVANÁ WDL 200 - SAMOOBSLUŽNÁ
| Objednávkový kód | P04053A02 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 18 150 Kč |
| Cena bez DPH | 762,61 € |
| Cena s DPH | 21 962 Kč |
| Objednávkový kód | P04053A02 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 18 150 Kč |
| Cena bez DPH | 762,61 € |
| Cena s DPH | 21 962 Kč |
Samoobslužná stolní vitrína WDL 200 vyhřívaná od francouzského výrobce ROLLER GRILL.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 650 W |
| počet úrovní | 2 |
| kapacita | 2 x GN 1/1 |
| osvětlení | Ano |
| rozměr vnitřní | 2 x (540 x 330 x 125) mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 590 x 410 x 480 mm |
| váha | 18 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh